Fruls Tilpo oljemålning
2011-09-10
100818
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TILPO, Fruls (född 1960): Ärtor, signerad Fruls Tilpo, olja på duk, 60x72,5