Ando Hiroshige träsnitt
2011-09-11
100815
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HIROSHIGE, Ando (1797-1858): 2 träsnitt ur Tokaido Gojo Santsugi/Kyoka Tokaido, 22 Okabe, 28 Fukuroi, 1830-tal, signerade Hiroshige ga, chuban yokoye ca 15x21 vardera
Slitage