Litograferade plåtburkar

Litograferade plåtburkar
Litograferade plåtburkar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PLÅTBURKAR, 25 st., litograferade, 1900-tal, varierande format

Skador

100795

2011-09-13