Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAKBURKAR med glaslock, 10 st, 1900-talets första hälft, ca höjd 12, 23x23
Skador
100792
2011-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här