Litograferade plåtburkar

Litograferade plåtburkar
Litograferade plåtburkar
Litograferade plåtburkar
Litograferade plåtburkar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAKBURKAR med glaslock, 10 st, litograferade, Cloetta, Carl M Magnusson konfektfabrik, Malmö, 1900-talets första hälft, ca höjd 12, 23x23

Skador

100791

2011-09-11