Rokokofat i tenn

Rokokofat i tenn
Rokokofat i tenn
Rokokofat i tenn
Rokokofat i tenn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, tenn, 1700-tal, rokoko, stämplat Gudmund Östling Vimmerby 1754, längd 41x30

slitage, skada på brättet

100773

2011-09-12