Väggplåt väggvas koppar

Väggplåt väggvas koppar
Väggplåt väggvas koppar
Väggplåt väggvas koppar
Väggplåt väggvas koppar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPLÅT, för 2 ljus, koppar, rokokostil, höjd 44, VÄGGVAS, koppar, höjd 34
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Ljusplåten med lagning

100770

2011-09-12