Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, gustaviansk stil, 1800-tal, tenn, en med otydlig märkning, höjd ca 24,5
slitage, skador, ljusmanschetter snarlika
100769
2011-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här