Ljusstakar i tenn
2011-09-12
100769
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, gustaviansk stil, 1800-tal, tenn, en med otydlig märkning, höjd ca 24,5
slitage, skador, ljusmanschetter snarlika