Ljusstakar i tenn

Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, gustaviansk stil, 1800-tal, tenn, en med otydlig märkning, höjd ca 24,5

slitage, skador, ljusmanschetter snarlika

100769

2011-09-12