Bordsur 1800-tal

Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, sten och metall, med figurin, urtavlan märkt Simonnot à Viettaux, höjd 50

100729

2011-09-09