Kaffepanna Finland 1800-tal

Kaffepanna Finland 1800-tal
Kaffepanna Finland 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEPANNA, Finland, 1800-tal, koppar, höjd 29, längd 46
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

100717

2011-09-12