Svenskt silversmide

Svenskt silversmide
Svenskt silversmide
Svenskt silversmide
Svenskt silversmide
Svenskt silversmide
Svenskt silversmide

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVENSKT SILVERSMIDE, 1520-1850, guld och silverstämplar, 4 volymer, 1941-63, 3 volymer i pergamentband, 1 halvfranskt band

Bruksslitage

100703

2011-09-09