Albert Johansson oljemålning
2011-09-10
100698
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JOHANSSON, Albert(1926-1998): "Hachuma III", signerad Albert Johansson samt signerad och daterad atergo 1979, limfärg/olja på pannå, 122x92