Saltkar

Saltkar
Saltkar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALTKAR, 6 st, glas/pressglas, varav en med vitmetallfattning, 2 st saltskedar i silver med följer, längd 3,5-11

slitage och skador

100609

2011-09-12