Kaffepanna 1800-talets första hälft koppar

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFEPANNA, omkring 1800, koppar, gåsbröst, mustachfäste, höjd 28, diameter 42
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

100593

2011-09-12