Aladåbform me dlock 1800-tal

Aladåbform me dlock 1800-tal
Aladåbform me dlock 1800-tal
Aladåbform me dlock 1800-tal
Aladåbform me dlock 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALADÅBFORM, med lock, 1800-tal, koppar, höjd 21, diameter 21
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

100587

2011-09-12