Spetsglas

Spetsglas
Spetsglas

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPETGLAS, 6 st, udda modeller, 1700/1800-tal, fot med luftblåsor, delvis omvikt kant, höjd 10-17

en fot med skada, brukslitage

100571

2011-09-12