Olof Hermelin oljemålning
2011-09-09
100569
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HERMELIN, Olof (1827-1913): Sensommarlandskap,
signerad och daterad O. Hermelin 1896, olja på koppar, 40x60