Vaxstapelställ 1700-tal

Vaxstapelställ 1700-tal
Vaxstapelställ 1700-tal
Vaxstapelställ 1700-tal
Vaxstapelställ 1700-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAXSTAPELSTÄLL, 1700-tal, smide, höjd 20
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Del av ljusplatta saknas

100555

2011-09-12