Hålslev koppar

Hålslev koppar
Hålslev koppar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÅLSLEV, tidigt 1800-tal, koppar, längd 59
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

100552

2011-09-12