Chokladkanna 1700-tal

Chokladkanna 1700-tal
Chokladkanna 1700-tal
Chokladkanna 1700-tal
Chokladkanna 1700-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHOKLADKANNA, 1700-tal, koppar, driven dekor av rocailler, skaft av svärtat trä, höjd 15
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

100545

2011-09-12