Snibbskål 1700-tal

Snibbskål 1700-tal
Snibbskål 1700-tal
Snibbskål 1700-tal
Snibbskål 1700-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNIBBSKÅL, 1700-tal, rödmålad med svart dekor, 20x21
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Lagning

100543

2011-09-12