Agustin Zviller oljemålning
2011-09-08
100537
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ZVILLER, Agustin (Frankrike 1850-1939): Interiör med läsande kvinna, signerad A. Zviller, olja på duk, 61x50
Sskador