Edvin Ollers oljemålning
2011-09-09
100532
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Landskap, signerad och daterad E Ollers 1936 olja på pannå, 51x63