Broschnål i 18 k guld och silver briljant

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BROSCHNÅL,18 k guld och silver, blomformation med en gammalslipad briljant ca 0,20 ct och rosenstenar, längd 7, nål stämplad CGH (CG Hallberg), Stockholm 1930, blomformation 1800-tal, i etui

100524

2011-09-07