Salvador Dali färgetsning
2011-09-08
100464
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DALI Salvador (1904-1989) ur "Les Caprices de Goya de Dali", 1977, signerad Dali 20/200, färgetsning, 23x16