Rovello oljemålning
2011-09-06
100459
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, orientalisk gatubild, signerad G Rovello, olja på duk, 99x72