Hängskåp i björk
2011-09-09
100446
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÄNGSKÅP, 1800-tal, björk, höjd 81, 111x31
Slitage, skador, nyckel saknas