Månskenslampa 1800-tal
2011-09-07
100430
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets slut, frostad glaskupa, höj- och sänkbar