Laila Prytz oljemålning
2011-09-08
100428
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PRYTZ, Laila (född 1907): Wilhelm och Manuel Wik, signerad och daterad Laila Prytz 1950, olja på pannå, 20,5x25