Geneverflaskor

Geneverflaskor
Geneverflaskor
Geneverflaskor
Geneverflaskor

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GENEVERFLASKOR, 6 st, 1800-tal, Holland, grön glasmassa, höjd ca 30

slitage

100422

2011-09-08