Rullmålningar Kina
2011-09-08
100420
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCROLL/RULLMÅLNINGAR, 2 st, Kina, 1900-tal, tusch och akvarell på siden, varierande format
Skador, slitage