Guanyin Kina

Guanyin Kina
Guanyin Kina
Guanyin Kina
Guanyin Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTUR, Kina, skulpterat trä, Guanyin, höjd 98

Skador, slitage

100418

2011-09-08