Kinesisk textil

Kinesisk textil
Kinesisk textil
Kinesisk textil
Kinesisk textil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TEXTIL, Kina, 1800-tal, dekor med drakar

Skador

100417

2011-09-08