Carl Malmsten stolar Lilla Åland
2011-09-08
100397
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 5 st, Carl Malmsten, "Lilla Åland"
Lagningar, skador