Emil Johansson-Thor oljemålning
2011-09-08
100385
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHANSSON-THOR, Emil (1889-1958): Kustmotiv, signerad o daterad EJ Thor 1933, olja på pannå, 44x62