Esaias Thorén oljemålning
2011-09-07
100341
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Fiskar, signerad E. Thorén, olja på pannå, 27x34