Olof Arén oljemålning
2011-09-08
100339
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ARÉN, Olof (1918-2003):"Krukan", signerad Olof Arén, olja på träplanka, 27,5x19,5