Hugo Carlberg oljemålning
2011-09-07
100335
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARLBERG, Hugo (1880-1943): Vinterfora, signerad Hugo Carlberg 1907, olja på duk, 60x70