C Lindman akvarell
2011-09-07
100327
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Forum Romanum i aftonrodnad, signerad och daterad verso C Lindman Berlin 29/12 1873 enligt etikett, akvarell, 32x23,5