Aja Murray-Thorén oljemålning
2011-09-05
100321
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MURRAY-THORÉN, Aja (samtida): Clowner, signerad och daterad Aja 87, olja på duk, 60x49