Pokaler i silver Wiwen Nilsson
2011-09-07
100294
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POKALER, 4 st, silver, 1 stämplad Wiwen Nilsson
Bruksslitage