Figuriner i elfenben

Figuriner i elfenben
Figuriner i elfenben
Figuriner i elfenben
Figuriner i elfenben
Figuriner i elfenben
Figuriner i elfenben

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 4 st, Japan, elfenben, varav en signerad, höjd 8-12

sprickor skador lagningar

100292

2011-09-07