Kolonnskåp i maghogny 1800-tal

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

KOLONNSKÅP, 1800-tal, mahogny, höjd 142, 39X62, nyckel finns

skador, ställvis blekt, dekorelement saknas, torrsprickor

100260

2011-09-07