Leksakshund

Leksakshund
Leksakshund
Leksakshund
Leksakshund

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

HUND, okänd tillverkning, 1920/30-tal, höjd 26

Slitage, skador

100253

2011-09-05