Gustav Isander etsning Stockholms slott
2011-09-11
100228
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ISANDER, Gustav (1863-1929): Stockholms slott, signerad och daterad Gustaf Isander 1926, 14/52 för namngivna subskribenter, etsning, 23x29, handskriven abonnementlista medföljer