Vas i silver Axel Larsson

Vas i silver Axel Larsson
Vas i silver Axel Larsson
Vas i silver Axel Larsson
Vas i silver Axel Larsson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, silver stämplad Axel Larsson 1911(verksam i Helsingborg 1894-1935), vikt 323 g

Livet med gravyr, bucklor

100224

2011-09-07