Stop fajans

Stop fajans
Stop fajans
Stop fajans
Stop fajans
Stop fajans
Stop fajans
Stop fajans
Stop fajans

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAJANSSTOP, med tennlock, 1700-tal, höjd 21

Nagg

100210

2011-09-06