Fajansstop 1700-tal

Fajansstop 1700-tal
Fajansstop 1700-tal
Fajansstop 1700-tal
Fajansstop 1700-tal
Fajansstop 1700-tal
Fajansstop 1700-tal
Fajansstop 1700-tal
Fajansstop 1700-tal
Fajansstop 1700-tal
Fajansstop 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOP, fajans, Tyskland, polykromt bemålad med motiv av man, tennmonteringar, höjd 27

Skador, lös tennunderdel

100187

2011-09-06