Björn Jonson litografier

Björn Jonson litografier
Björn Jonson litografier
Björn Jonson litografier
Björn Jonson litografier
Björn Jonson litografier
Björn Jonson litografier
Björn Jonson litografier
Björn Jonson litografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

JONSON, Björn (1903-1991): 4 st, bl.a. Midsommardansen, landskap, varubilen, signerade i 65 resp 20 ex, litografi, ca 35x50 vardera

Obetydliga veck

100184

2011-09-08