Axel Olson, oljemålning

Axel Olson, oljemålning
Axel Olson, oljemålning
Axel Olson, oljemålning
Axel Olson, oljemålning
Axel Olson, oljemålning
Axel Olson, oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLSON, Axel (1901-1986): "Den döda skogen", signerad Axel Olson, olja på duk, 18x23

100182

2011-09-07